Dziękujemy Kierownikowi!

W czasie przedsezonowych zmian współpracę z drużyną Zagłębia'99 kończy również jej wieloletni Kierownik - p. Stanisław Korcipa (pod parasolem - na zdjęciu autorstwa p. Joanny Wojtasik). "Kiero" prosił, aby przekazać podziękowania wszystkim chłopakom, rodzicom i osobom, z którymi miał okazję spotykać się przy okazji pełnienia obowiązków kierownika drużyny. Jeszcze większe podziękowania należą się jednak przede wszystkim Panu Stanisławowi - za wieloletnie zaangażowanie w sprawy klubu i zespołu, nie szczędzenie dla dobra chłopaków sił, serca, czasu, a często własnych nerwów, czy nawet pieniędzy. Za te wszystkie lata Panie Stanisławie serdecznie dziękujemy! Kierownik zapowiedział, że jeszcze zjawi się, aby pożegnać się z chłopakami na ich pierwszym treningu po letniej przerwie - w dniu 20 lipca br.

PS. Przy okazji pozdrawiamy też Kacpra Korcipę, który ładnych parę sezonów grał i trenował z Zagłębiem'99. Powodzenia w dalszych przygodach boiskowych!

PS2. Jak zainteresowani zapewne już zauważyli, wszystkie wiadomości dotyczące drużyny w nadchodzącym sezonie 2015/2016, będzie można znaleźć na naszej dawnej stronie pod adresem: http://zaglebie1999.futbolowo.pl/ prowadzonej przez trenera Pawła. Raz jeszcze - powodzenia!