Podziękowania & pożegnania

To była bardzo trudna wiosna - aż 16 meczów ligowych w ciągu około 3 miesięcy, egzamin gimnazjalny, konieczność decydowania o dalszej drodze życiowej... Wszystko to już jednak za nami, a teraz przyszedł czas wakacyjnego odpoczynku oraz podziękowań i pożegnań.

Na wstępie dziękujemy wszystkim chłopakom za trud i pot wylany na treningach, za walkę na boisku, godne reprezentowanie barw Akademii Piłkarskiej Zagłębia Sosnowiec oraz postawę w szkole. Daliście radę i możemy być z Was dumni!

Szczególne podziękowania za ciężką pracę na zajęciach piłkarskich, testach sprawnościowych i zawodach przekazują Wam trenerzy Łukasz Nadolny i Bartosz Kubisa. Obaj szkoleniowcy z zakończeniem tego sezonu kończą też współpracę z drużyną rocznika 1999 i przechodzą do innych wyzwań trenerskich i piłkarskich. Za serce oraz umiejętności przekazywane młodym piłkarzom, za kształtowanie ich charakterów, cierpliwość i poświęcenie - Panowie Trenerzy - Wielkie Dzięki!!!

W nadchodzącym sezonie drużynę Zagłębia'99 do walki o najwyższe piłkarskie cele poprowadzi duet trenerski: Paweł Gasik i Michal Farkaš. Nowym szkoleniowcom życzymy samych sukcesów i ogromnej satysfakcji przy rozwijaniu młodych zagłębiowskich piłkarskich talentów!

Mijający sezon z różnych względów okazał się ostatnim dla wielu zawodników, którzy przez lata tworzyli trzon tej drużyny, przyczynili się do jej przetrwania oraz rozwoju w najtrudniejszych momentach, przysparzali nam wspaniałych emocji i wzruszeń. Na zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięci. Mamy też nadzieję, że lata spędzone w młodzieżowym Zagłębiu były dla nich niezapomnianym przeżyciem, kształtującym umiejętności, a także charakter i że nadal będą blisko tej drużyny - wspierając w czasie meczów, odwiedzając przy innych okazjach, czy po prostu pozostając w kontakcie. Wszystkim, którzy wybrali inną drogę życiową niż dalszą walkę w Zagłębiu'99 - życzymy powodzenia i wszelkiej pomyślności w coraz bardziej dorosłym życiu! Na pożegnalnym zdjęciu znajdują się (od lewej do prawej) w górnym rzędzie: Kamil Słabosz, Michał Kociszewski, Kamil Gronowski, Bartłomiej Wojtasik, Bartłomiej Korczek, trener Łukasz Nadolny, w dolnym rzędzie: Kacper Korcipa, Michał Jacuniak, Karol Knochowski, Piotr Porada, Piotr Kirejew, trener Bartosz Kubisa.

Końca dobiega również moja misja administratora stron internetowych Zagłębia'99. Choć wzruszenie miesza słowa, czas się jednak pożegnać. Dziękuję wszystkim, którzy życzliwie czytali przez lata moje teksty. Jeśli ktoś poczuł się nimi urażony - przepraszam - zazwyczaj nie było to moją intencją. Przyszłego administratora proszę o kontakt na adres internetowy lub telefon znajdujące się na starej stronie celem przekazania uprawnień. Zawsze też służę pomocą w sprawach dotyczących prowadzenia strony. I pamiętajcie: beroki czuwa i w razie potrzeby zawsze może kogoś aresztować;)

Powodzenia! Żegnam! Pa!