Wiadomości

We wtorek 23 czerwca o godzinie 16:00 nasz zespół ponownie spróbuje rozegrać mecz ligowy w Dąbrowie Górniczej z drużyną MUKP. Być może tym razem sędziowie dojadą:) Zbiórka wyznaczona została na godzinę 15:00 przy stadionie CSiR w Dąbrowie Górniczej ul. Konopnickiej 29 (na zdjęciu) - dojeżdżamy we własnym zakresie.

W dalszej części tygodnia - w środę i czwartek treningi odbędą się normalnie, a w piątek ze względu na długo wyczekiwane zakończenie roku szkolnego - treningu nie będzie. W sobotę nasi chłopcy zagrają ostatni mecz ligowy - u siebie z Siemianowiczanką, po czym nastąpią wreszcie wakacje. Odpoczynek od piłki nie będzie jednak długi, bo z uwagi na planowany wcześniejszy niż zwykle początek ligi, już 20 lipca wznawiamy treningi. W dniach od 27 lipca do 2 sierpnia drużyna wyjedzie na letni obóz przygotowawczy do Jedłownika. Przypominamy o wypełnieniu i oddaniu kart kwalifikacyjnych na obóz (w razie potrzeby blankiet można pobrać z naszej strony - zakładka dokumenty). Koszt wyjazdu wyniesie 770 złotych i w najbliższych dniach podamy, komu należy wpłacać tę kwotę.